Služby

 

Nabízíme k pronájmu kancelářské plochy v lokalitě Nové Butovice
v administrativní budově Norhaus

 

Pohled na budovu
Kancelářská budova Norhaus se nachází v Praze 5, Pekařské ulici 12. Jedná se o moderní, 2-podlažní budovu, která je v provozu od roku 1997. Budova je situovaná v blízkosti metra Nové Butovice.

 

V současné době nabízíme k pronájmu kanceláře o rozměru 20m2 a dále kanceláře o rozměru 13m2. Místnosti jsou umístěny v 1. a 2. nadzemním podlaží dvoupatrového domu a dají se variabilně přestavovat. Kanceláře je možno pronajímat jak jednotlivě, tak ve větším množství, dle požadavků nájemníka. Cena za pronájem je 450,-Kč za m2/měsíčně. Dále nabízíme skládky o rozměru 10m2. Pronajmout se dají také parkovací místa v okolí budovy.
Kancelář Kancelář Kancelář Kancelář

 

Mimo nájmu poskytujeme následující služby a energie, které jsou placeny extra: el. energie, teplo, vodné a stočné, úklid, odvoz odpadu, ostrahu objektu a recepční službu, která je nájemcům k dispozici v pracovních dnech od 7.30 hod. do 17.30 hod. Recepce nabízí zájemcům příjem pošty, příjem a odesílání faxů, možnost kopírování dokumentů. Mimo službu recepce je budova zabezpečena alarmem a je napojena bezpečnostní pult. Můžeme nabídnout libovolný počet tel. linek a napojení na internet.
Recepce Zasedací místnost Zasedací místnost Hala

 

Fitness Kuchyňka
V budově je k dispozici zasedací místnost pro cca 20 osob, v každém patře jsou dvě kuchyňky se sporákem, lednicí, kávovarem a mikrovlnou troubou. V zasedací místnosti můžeme poskytnout pohoštění.

 

V okolních budovách je možnost stravování formou kantýn i restaurací.

 

Nájemní smlouvy máme rámcově zpracované.